Strategic Advisor

Marcin Barański

Przez 25 lat pracował dla największych dostawców telekomunikacyjnych, w większości na stanowiskach menedżerskich w kraju i za granicą (Ericsson, Huawei). Współtworzył rynek telekomunikacyjny w Polsce. Tworzył strategie sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych i outsourcingu telekomunikacyjnego. Współpracował z największymi koncernami na świecie.

Marcin uczestniczył w opracowywaniu i wdrażaniu kompleksowych strategii sprzedaży angażując wieloosobowe, międzynarodowe zespoły. Opracowywał i wdrażał strategie rozwoju outsourcingu operacyjnego w Polsce, w Europie Środkowej i Australii/Oceanii. Prowadził największe przetargi na outsourcing telekomunikacyjny. Prowadził wiele projektów optymalizacji procesów i zarządzania zmianą. W swojej karierze współpracował z międzynarodowymi zespołami sprzedaży w strukturach matrycowych.

Marcin uzyskał tytuł magistra inżyniera informatyki ze specjalizacją we wspomaganiu podejmowania decyzji na Politechnice Warszawskiej. Ukończył również program MBA oraz szereg specjalistycznych kursów i szkoleń. Wieloletni praktyk i nauczyciel mindfulness.

Jest Certyfikowanym Doradcą GROWING PAINS STRATEGY®.