Strategic Advisor

Marzena Poniatowska-Galicka

Jako doradca opracowuje strategie wejścia na rynek, biznes plany oraz ocenę potencjału rynkowego przedsięwzięć. Kluczowe kompetencje to weryfikacja wykonalności przedsięwzięć biznesowych, planowanie i usprawnianie procesów oraz zagadnienia związane z CSR-em.

Swoje pierwsze kroki stawiała w sektorze bankowym. Brała udział w łączeniu dużych instytucji finansowych, gdzie koordynowała proces integracji systemowo-biznesowej banków. Później zajęła się przedsięwzięciami społeczno-biznesowymi w obszarze HoReCa.

Inicjatorka i uczestniczka przedsięwzięć ekologicznych i społecznych (Centrum ekoJa i Warszawski BioBazar, OFFFestival 2013, Żywiecka Kooperatywa Spożywcza). Zwolenniczka zdrowego i zrównoważonego życia. Stawia na dobre relacje międzyludzkie. Wspiera ideę współtworzenia społeczności i działania na jej rzecz. Posiada szeroką wiedzę z zakresu zdrowego żywienia.

Marzena jest absolwentką Programu Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, HEC Paris, London Business School i Norwegian School of Economics; wewnętrznego programu kształcenia managerów Citibank Management Associate, oraz Wrocławskiej Akademii Ekonomicznej na kierunku Bankowość i Ubezpieczenia.
Jest Certyfikowanym Doradcą GROWING PAINS STRATEGY®