Strategic Advisor

Sylwia Szwed

Sylwia posiada 20-letnie doświadczenie w biznesie i ponad 18 letnie doświadczenie w produkcji i przemyśle w sektorach: automotive, energetycznym, stalowym, budowlanym i energii odnawialnej. Przez 7 lat zarządzała agencją pracy, gdzie jako CEO odpowiadała za cały obszar rozwoju spółki, pozyskania klientów strategicznych, przygotowanie spółki do debiutu giełdowego i rozwój działalności.

Dysponuje rozległym doświadczeniem i wiedzą z zakresu zarządzania produkcją, zarządzania strategicznego, przejmowania przedsiębiorstw i ich restrukturyzacji, tworzenia planów rozwojowych, pozyskania finansowania zewnętrznego i szybkiego reagowania na zmiany. Jej domeną jest sprzedaż, która wypływa z naturalnego zachowania dzielenia się i oferowania ludziom pomocy.

Zna rynek kapitałowy, na który to wprowadzała z sukcesem spółki. Zwolenniczka innowacyjności, rozumianej jako umiejętność znajdowania lepszych, szybszych i łatwiejszych sposobów świadczenia usług.  Zasiadała w zarządach w spółkach kapitałowych, ale podkreśla, że umiejętności i kompetencji zarządczych zdobyła dzięki awansom od najniższego szczebla i znajomości pracy na każdym poziomie struktury organizacyjnej firmy. Porażki przekształca w sukcesy. Wspiera współpracownikach i dopinguje przy zdobywaniu szczytów zawodowych, wciąż się rozwija i pokonuje bariery rynkowe na które to produkcja jest najbardziej narażona.
Jest Certyfikowanym Doradcą GROWING PAINS STRATEGY®