Strategic Advisor

Aneta Zdeb-Jata

Aneta posiada ponad 19-letnie doświadczenie w zespołach sprzedażowo-marketingowych w branży farmaceutycznej i biotechnologicznej. Przez ponad 10 lat kieruje zespołami w działach sprzedaży, marketingu zaczynając jako Konsultant Medyczny do stanowisk takich jak District Manager w Sandoz Polska, Dyrektor Sprzedaży w Alab Laboratoria czy Business Unit Manager w Biomed Lublin S.A.

W wymienionych firmach odpowiadała m.in. za wdrożenia strategii sprzedażowych krótko- i długoterminowych, budowanie skutecznych, zaangażowanych zespołów sprzedażowo-marketingowych i wprowadzanie na rynek nowych produktów leczniczych. W spółce Biomed Lublin S.A. odpowiada aktualnie za rozwój portfolio produktowego i doradza Zarządowi w obszarze badań klinicznych, strategii rozwoju nowych produktów.

Absolwentka Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie (mgr mikrobiologii), University of Illinois & Politechniki Lubelskiej (Studia podyplomowe – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi), Akademii Leona Koźmińskiego (Studia podyplomowe – Badania kliniczne).