Strategic Advisor

Katarzyna Wojciechowska

Katarzyna posiada 25 lat doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu dużymi organizacjami. Jej bogata praktyka menedżerska i zarządcza w Procter & Gamble zaowocowało udanymi restrukturyzacjami oraz uruchomieniem wielu projektów greenfield. Przez wiele lat kariery korporacyjnej angażowała się w rozwój organizacji i liderów na różnych rynkach światowych. Z ponad 20-letnim bagażem operacyjnym i zarządczym w obszarze technicznym, jest nie tylko trenerem, ale także coachem Systemu Wysokiej Wydajności Pracy (HPO). Przeszkoliła ponad 500 liderów w zakresie zarządzania różnorodnością.

Katarzyna posiada znaczące doświadczenie w opracowywaniu programów rozwoju wiedzy operacyjnej we współpracy z ponad 20 firmami w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce. Jej umiejętności zarządzania zostały przetestowane zarówno w europejskich centrach produkcyjnych, jak i w ośrodkach dystrybucyjnych, włączając w to zarządzanie oddziałem w Meksyku.

Aktualnie Katarzyna prowadzi także Executive Coaching, służąc wsparciem liderom w ich biznesowych dążeniach oraz rozwoju kariery. Jej kompetencje zostały ugruntowane przez ukończenie studiów podyplomowych na uniwersytecie Fielding w Stanach Zjednoczonych z zakresu Evidence Based Coaching, uzyskanie tytułu magistra ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz certyfikat coacha ICF. Jej zaangażowanie w doskonalenie innych oraz bogate doświadczenie sprawiają, że jest nieocenionym partnerem w osiąganiu sukcesów biznesowych oraz osobistych.

Jest Certyfikowanym Doradcą GROWING PAINS STRATEGY®