PARP Forum Przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już od 22 lat działa na rzecz sektora MŚP w Polsce. Podczas Forum Przedsiębiorczości zostaną zaprezentowane planowane działania dla MŚP dofinansowane z Funduszy Europejskich 2021-2027. Ważnym elementem konferencji będzie również pokazanie sukcesów firm, które zrealizowały swoje projekty przy wsparciu Funduszy Europejskich.

Program

Konferencja będzie szansą, by wysłuchać ciekawych prelekcji z udziałem doświadczonych specjalistów w obszarze biznesu, a także zainspirować się niezwykle ciekawymi realizacjami dotychczasowych beneficjentów w ramach Funduszy Europejskich. Wśród  prelegentów nie mogło zabraknąć Wojciecha Szapiela – przedsiębiorcy, inwestora, Prezes Fundacji Inventity. Podczas panelu Wojtek opowie o roli menedżerów w sukcesie firmy oraz polityki państwa jako stymulanta rozwoju innowacji w firmie.

Przed nami moc interesujących tematów podzielonych na 5 bloków tematycznych:

  1. Jak zostać architektem rozwoju swojej firmy? Zarządzanie Innowacją jako kompetencja przyszłości.
  2. Nie daj się wyprzedzić rzeczywistości. Naucz się kierować rozwojem osobistym w świecie transformacji cyfrowej.
  3. Sztuka przekraczania granic. Jak uniknąć błędów w strategii eksportowej.
  4. STARTUP na zakrętach. Do’s and dont’s dla Twojego biznesu.
  5. Biznes na zielono. Zrównoważony rozwój i jego korzyści dla świata.

Więcej o programie wydarzenia i zaproszonych gościach: https://lnkd.in/ekdJ2xA

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowych programach z Funduszy Europejskich 2021-2027?
Bądź z nami 25 października, we wtorek o godz. 10:00! Wydarzenie odbędzie w formule online i jest całkowicie bezpłatne bez wymaganej rejestracji.

Wejdź na stronę naszego sklepu i zamów książkę „Wyzwania Wzrostu. Jak zbudować trwale wygrywającą organizację”! Do książki dołączamy darmową konsultację biznesową, podczas której pomożemy wstępnie zidentyfikować obszary o najsilniejszym potencjale wzrostu Twojej firmy.