Strategic Advisor

Mariusz Tyszkiewicz

Menedżer, inwestor, który ostatnie 25 lata spędził w branży MedTech. Mariusz zdobył doświadczenie na wysokich stanowiskach menedżerskich w czołowych firmach medycznych świata- Medtronic, Stryker . Od roku 2013 jest dyrektorem zarządzający w spółce CIRRO, firmie która jest liderem rynku kardiologii, intensywnej terapii i anestezjologii oraz należy do szwedzkiej grupy inwestycyjnej Indutrade.

Mariusz specjalizuje się w: negocjacjach, planowaniu biznesowym, wdrażaniu innowacyjnych produktów na polski rynek, sprzedaży wyrobów medycznych, tworzeniu i realizacji strategii, rozwijaniu pracowników, rekonstrukcji zespołów sprzedażowych, wyszukiwaniu firm z różnych branż do potencjalnej akwizycji.

Dokonywał transformacji organizacyjnych obejmujących całe zespoły sprzedażowe jak i całe firmy. Pełnił istotną rolę przy akwizycji firm z branży MedTech.

Posiada szeroką wiedzę dotyczącą rynku medycznego Europy Środkowo-Wschodniej.

Bierze czynny udział w rozwoju wielu innowacyjnych produktów medycznych, które osiągają znaczący sukces rynkowy, zwiększając tym samym poziom leczenia pacjentów w Polsce.

Mgr inżynier automatyki, jest także absolwentem programu Management w ICAN Institute oraz programu Leadership w IHM Business School w Sztokholmie.

Jest Certyfikowanym Doradcą GROWING PAINS STRATEGY®