Pomagamy organizacjom tworzyć przewagi konkurencyjne dzięki strategicznemu finansowaniu przedsiębiorstw.

Doradztwo finansowe

Strategia finansowa częścią transformacji

Współpracując z naszym partnerem Polish Investment Fund tworzymy zintegrowane podejście, które łączy strategię korporacyjną, finansową, transakcyjną oraz perspektywę rynków kapitałowych.
Pomagamy właścicielom, dyrektorom finansowym i wyższej kadrze zarządzającej budować efektywne modele operacyjne.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rzetelne doradztwo finansowe wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom nie tylko indywidualne podejście do każdego zlecenia i każdej transakcji, ale również merytoryczne doradztwo na wszystkich etapach realizacji planowanej inwestycji. Działamy według najwyższych standardów jakościowych obowiązujących nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Wiemy też, że wymagania klientów względem jakości usług doradztwa finansowego rosną z roku na rok. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań, a na naszą pomoc mogą liczyć przede wszystkim firmy – i to bez względu na zakres prowadzonej działalności oraz skalę samej transakcji. Zapewniamy, że praktyka w alokacji zasobów oraz poszukiwaniu okazji inwestycyjnych stanowią wyjątkową wartość w procesie wsparcia i tworzenia spójnej struktury całej organizacji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej oferty. Działamy na terenie całej Polski.

Doradztwo transakcyjne

Prowadzimy procesy transakcji kupna i sprzedaży firm, tworzymy strategie pozyskania kapitału oraz optymalizację struktury finansowania. Wspieramy obie strony rynku – sprzedających firmy oraz poszukujących okazji inwestycyjnych. Jedynie dzięki tak rzetelnemu podejściu można należycie zadbać o nadrzędny cel doradztwa finansowego, czyli maksymalizację zysków. Podczas każdej inwestycji mogą Państwo liczyć na szeroko zakrojoną pomoc naszych najlepszych doradców. Doświadczenie specjalistów akurat w tym przypadku jest absolutnie nie bez znaczenia. W biznesie wszystko się zmienia. To, co jeszcze kilka lat temu postrzegano w kategoriach rozwiązania optymalnego, dziś staje się opcją kompletnie przestarzałą. Prowadząc dobrze prosperującą działalność gospodarczą, rzadko kto może pozwolić sobie na to, aby każdego dnia poświęcać swój cenny czas na analizę zmian powstających na polskich i zagranicznych rynkach finansowych, które współcześnie zachodzą bardzo dynamicznie.
Osoby niezwiązane z branżą często mają również problemy z właściwym zrozumieniem bardzo zagmatwanych w swojej treści umów. Zjawisko to najlepiej widać podczas zaciągania kredytów – w tym również tych służących uzyskaniu środków na finalizację konkretnej transakcji. Pomoc doradcy finansowego staje się zatem niezbędna. Świadomi swoich obowiązków oraz spoczywającej na nas odpowiedzialności z dumą prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę usługową skonstruowaną w taki sposób, aby spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Doradztwo w pozyskiwaniu finansowania projektów

Dokonujemy analizy danych i celów biznesowych, tworząc modele finansowania do indywidualnych potrzeb organizacji klienta. Doradztwo finansowe to trudna sztuka wyboru, gdzie każda podjęta decyzja wiąże się zarówno z korzyściami, jak i z pewnym ryzykiem. Naszym głównym zadaniem – jako doświadczonych specjalistów – jest zapoznanie odbiorców ze wszystkimi niezbędnymi informacjami oraz funkcjonującymi na rynkach mechanizmami. Bardzo zależało nam na tym, aby stworzyć ofertę kompleksową. Dlatego też skupiamy się na analizie potrzeb inwestycyjnych i kapitałowych, modelach finansowych, procesach zwiększających wartość firmy, pozyskiwaniu finansowania dla bieżących projektów oraz inwestycji, a także na doradztwie w transakcjach wykupów menadżerskich. Jako jedna z najlepszych firm w Polsce zapewniamy przy tym najwyższe standardy obsługi. Klientów z całej Polski, zainteresowanych usługami doradztwa finansowego serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami przyniesie Państwu wiele korzyści.

Doradztwo finansowe

Doradztwo finansowe

Wejdź na stronę naszego sklepu i zamów książkę „Wyzwania Wzrostu. Jak zbudować trwale wygrywającą organizację”! Do książki dołączamy darmową konsultację biznesową, podczas której pomożemy wstępnie zidentyfikować obszary o najsilniejszym potencjale wzrostu Twojej firmy.

Potrzebujesz porady lub konsultacji w sprawach biznesowych? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci skrupulatnie przeanalizują Twoją sytuację i zaproponują spersonalizowane rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb.