Potencjał firm rodzinnych

Od lat prowadzimy projekty dla polskich firm rodzinnych bazując na metodyce skalowania przedsiębiorstw GROWING PAINS STRATEGY®, dlatego też z  przyjemnością weźmiemy udział  w 118. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu połączonej z panelem eksperckim na temat „Potencjału firm rodzinnych”.

Konferencja odbędzie się 25 października września 2022 r. (środa) o godz. 18:00 w Hotelu Centrum Konferencyjnym Focus w Lublinie.

W roli eksperta w jednym z paneli wystąpi Prezes Fundacji Inventity Wojciech Szapiel i opowie o wyzwaniach związanych z zarządzaniem firmami rodzinnymi.

W programie wystąpią również  m.in.: Magdalena Fabrowska-Zubrzycka, właścicielka firmy GRAWART, Dominik Polak, Wiceprezes Zarządu w firmie POL-MAK S.A., Janusz i Dawid Pożak, współprowadzący firmę Luvi, Jerzy Nazaruk, Prezes Zarządu Nazaruk Service oraz Adam Saj, prowadzący Kancelarię Radcy Prawnego Adam Saj.

Giełda Eventów wraz z Klubowiczami zadba o to, aby spotkanie  sprzyjało wymianie wiedzy, kontaktów i wzajemnej współpracy.

Rejestracja: zapraszamy do udziału poprzez rejestrację na stronie: Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Wydarzenie uświetni występ Miłosza Bachonko, młodego wirtuoza akordeonu z Lublina ze złotym przyciskiem w programie Mam Talent.

 

Rozwijaj firmę rodzinną przy wsparciu Inventity Foundation

Wejdź na stronę naszego sklepu i zamów książkę „Wyzwania Wzrostu. Jak zbudować trwale wygrywającą organizację”! Do książki dołączamy darmową konsultację biznesową, podczas której pomożemy wstępnie zidentyfikować obszary o najsilniejszym potencjale wzrostu Twojej firmy.