Sok z Żuka

Inventity Foundation, to nie ORGANIZACJA to ludzie! 

Od lat tworzymy z pasją przestrzeń, w której realizują się najlepsi niezależni eksperci, menedżerowie oraz doradcy. To właśnie oni dzielą się i wspierają swoim doświadczeniem polskich przedsiębiorców. Korzystając z metodyki Growing Pains pomogli dziesiątkom polskich firm osiągnąć sukces! 

Doradcy Inventity to ludzie z charakterem, odważni, spełniający swoje marzenia. Wiedzą również, że zawsze mogą liczyć na wsparcie Fundacji oraz jej Prezesa Wojciecha Szapiela. 

„Żeby tylko było słychać słowa…”

W ramach wspierania naszych Doradców i ich nietuzinkowych zainteresowań Inventity Foundation w roli Honorowego Sponsora w pełni sfinansowała autorską płytę Zbigniewa Żuka „Żeby tylko było słychać słowa…”. 

Ten debiutancki album zawiera 11 autorskich utworów z pogranicza piosenki poetyckiej i poezji śpiewanej. Niektórzy nawet twierdzą, że na płycie można usłyszeć ślady ambitnego POP’u. Sam Zbigniew nazywa swoją twórczość żartobliwe SOK Z ŻUKA, gdyż jak twierdzi: za każdym razem, kiedy tworzy lub występuje – wyciska z siebie wszystko co w nim najlepsze. 

Szukacie czegoś nowego, oryginalnego w muzyce? Chcecie usłyszeć chwytające za serce melodie okraszone nietuzinkowym tekstem? W takim razie mamy coś w sam raz dla Was właśnie TUTAJ  

Dobrego, jesiennego odbioru życzy Inventity Founadtion! 

Płyta do nabycia TUTAJ 

Przypominamy, że zawodowo Zbyszek to specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu obszarami sprzedaży. Przeszkolił ponad 200 firm. Planuje, prowadzi i poddaje twardej ewaluacji długofalowe projekty o charakterze doradczo szkoleniowym. Specjalizuje się w planowaniu polityki szkoleniowej oraz projektów doradczo-szkoleniowych dla Banków Spółdzielczych. Ekspert w dziedzinie budowania umiejętności handlowych oraz zarządzania Organizacją.

 

Wejdź na stronę naszego sklepu i zamów książkę „Wyzwania Wzrostu. Jak zbudować trwale wygrywającą organizację”! Do książki dołączamy darmową konsultację biznesową, podczas której pomożemy wstępnie zidentyfikować obszary o najsilniejszym potencjale wzrostu Twojej firmy.